У Житомирі почали будівництво «Прозорого офісу». ФОТО

2018-11-30, 15:45
  0     0

Як повідомляє прес-служба Житомирської міської ради, на площі Польовій, 8 у Житомирі було розпочато будівництво «Прозорого офісу»

«30 листопада відбулася робоча поїздка заступника міського голови Вікторії Краснопір, радника міського голови Олександра Черняховича, а також представників департаменту соціальної політики та управління капітального будівництва до Корольовської районної ради, де розпочалися роботи з реконструкції приміщень під «Прозорий офіс». Під час поїздки оглянули приміщення, в яких розпочалися роботи, поспілкувалися з підрядником стосовно організації подальших робіт із реконструкції та графіків виконання робіт», - зазначається у повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, 7 грудня минулого року Житомирською міською радою було прийнято рішення № 834, яким визначено створити центри надання соціальних послуг «Прозорий офіс» за адресами: площа Польова, 8 для населення Корольовського району та вул. Перемоги, 55 для населення Богунського району. За даними адресами буде здійснено реконструкцію адміністративних будівель за сучасними проектами з улаштуванням комфортних зон очікування та прийняття документів, дитячої кімнати, приміщень обробки документів.

У міській раді кажуть, що до кінця наступного року в приміщенні Корольовської районної ради буде «Прозорий офіс», де надаватимуть понад 200 видів соціальних та адміністративних послуг від реєстрації бізнесу до отримання пенсійного посвідчення та сплати комунальних послуг.

Як повідомляє Житомир.info, начальник управління капітального будівництва міськради В’ячеслав Глазунов, реконструкція будівлі Корольовської райради повинна здійснюватись на умові співфінансування з державного та міського бюджету. На виконання робіт з організації «Прозорого офісу» у Житомирі міністерство соціальної політики виділило 15 мільйонів 840 тисяч 687 гривень.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0