На сесії облради можуть поновити Клименюка

2017-07-27, 11:00
  0     0

Серед основних питань є такі, які потребують невідкладного рішення. Саме таким є, проект рішення про поновлення на посаді директора Бердичівського медичного коледжу Володимира Клименюка.

Всі питання планують розглянути 27 липня на сесії Житомирської облради.

З 62 присутніх за порядок денний «в цілому» проголосували 57 депутатів. Коли формувався порядок денний, з приводу поновлення Клименюка висловилася екс-голова облради, член фракції ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська.

«Останнім питанням порядку денного стоїть виконання рішення суду. Скажіть, будь ласка, в якій формі? Розглядати на сесії питання виконання рішення суду – це некоректно», - сказала Анжеліка Лабунська та зауважила, що її фракція за це голосувати не буде.

Головою облради Володимиром Ширмою внесена ця пропозиція до порядку денного.

«Голова обласної ради не може призначати чи звільняти керівників комунальних підприємств, це може робити сесія обласної ради», - пояснив Ширма.

Володимир Клименюк з 6 квітня 2017 року має бути поновлений на посаді директора комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» на виконання рішення Житомирського районного суду від 30.06.2017, йдеться у проекті рішення.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0