В області побудують новий завод з переробки льону

2017-07-28, 09:00
  0     0


У найближчі 5 років агрокомпанія «Заря» планує побудувати на Житомирщині новий льонопереробний завод. Про це розповіла в ефірі телеканалу СК1 власниця компанії «Заря» та депутат Житомирської обласної ради Ірина Костюшко.

«Колись Україна задовольняла 1/6 світової потреби у льоноволокні. У 90-х роках Україна щорічно виробляла 130 тис тонн льоноволокна, тоді як світова потреба становила 600 тис тонн. Тому зараз у нас для цього є і традиції вирощування і земельні можливості. Це з одного боку. З іншого - виробництво льоноволокна на власному заводі - це і є та сама бажана додана вартість, виготовлення кінцевого продукту, нові робочі місця», - зазначила Костюшко.
 
Як зазначає власниця, в стратегії розвитку «Зарі» на найближчі 5 років будівництво власного переробного заводу займає ключову позицію. Компанією вже отриманий сертифікат органічного виробництва і виходячи з того, що сьогодні компанія з власного насіння отримує масло, то наступним логічним кроком статне виготовлення льоноволокна та тканин.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0