Руслана Павлюка обрали головою громадської спілки «Житомирська обласна федерація футболу»

2017-11-03, 13:11
  0     0

2 листопада відбулася ІХ позачергова Конференція ЖОСГО «Житомирська обласна федерація футболу» та установчі збори Громадської спілки «Житомирська обласна федерація футболу».

На засіданні завершився етап реорганізації ЖОСГО «Житомирська обласна федерація футболу» в громадську спілку. Майже одразу відбулося голосування щодо обрання голови громадської спілки. Ним було обрано Руслана Павлюка. За відповідне рішення проголосували 25 учасників зборів з 26-ти. Варто зазначити, що Руслан Павлюк був єдиним кандидатом на цю посаду.


«З приходом Руслана Павлюка консолідувався розвиток футболу в області. По-перше, видно колосальний прогрес у розвитку аматорського футболу. По-друге, професійний житомирський клуб також має свої здобутки. Помітна велика увага до обласної федерації жіночого та дитячо-юнацького футболу. Голова Житомирської федерації – запальний, завзятий до справи керівник. Якщо людина живе футболом, дійсно переживає, то є результат.  За це респект від Федерації футболу України. Сподіваюсь, що до наступної звітно-виборчої конференції, яка буде через п’ять років, Житомирщина матиме не один, а декілька професійних клубів, повноцінний стадіон та спортивні майданчики в кожному районі, а також збільшиться кількість аматорських команд в області. Житомирська обласна федерація футболу завжди матиме підтримку від Федерації футболу України», – зауважив директор департаменту Федерації футболу України Юрій Титаренко.


Сподіваюсь, що до наступної звітно-виборчої конференції, яка буде через п’ять років, Житомирщина матиме не один, а декілька професійних клубів, повноцінний стадіон та спортивні майданчики в кожному районі, а також збільшиться кількість аматорських команд в області. Житомирська обласна федерація футболу завжди матиме підтримку від Федерації футболу України», – зауважив директор департаменту Федерації футболу України Юрій Титаренко.

Перед початком Конференції відзнаками та грамотами від Федерації футболу України нагородили перших заступників голови Житомирської обласної федерації футболу Василя Гордійчука й Віктора Радушинського, першого тренера Руслана Маліновського Сергія Завалка та першого тренера Івана Зотька Юрія Чорного, а також представників жіночого футбольного руху в області – Олександра Сташенка.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0