У Житомирі обласна комісія з надзвичайних ситуацій затвердила план запобігання загибелі людей на воді

2017-11-03, 17:00
  0     0

Чергове засідання відбулось у малій залі Житомирської облдержадміністрації.

Сьогодні у  Житомирі обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила план запобігання загибелі людей на воді. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житоимрської облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, план заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Житомирщини у 2017-2018 роках та перелік місць знищення вибухонебезпечних предметів в районах області  затвердила сьогодні обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Чергове засідання відбулось у малій залі Житомирської облдержадміністрації.

За підсумками засідання члени обласної комісії за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації затвердили у 21 районі Житомирщини  перелік місць знищення вибухонебезпечних предметів. Ці роботи  проводитиме група піротехнічних робіт Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в області.

Йдеться про визначення найбільш небезпечних ділянок для  рибальства та відпочинку людей взимку та про  заходи безпеки на водних об’єктах під час святкування  Водохреща.

Також в області, серед іншого, до початку купального сезону  обстежать та почистять дно пляжів. 

На засіданні також  обговорили  стан забезпечення  засобами індивідуального захисту працівників підприємств, що розташовані у зоні можливого хімічного забруднення.

Серед іншого, було підведено й підсумки купального сезону 2017 року.

За матеріалами  УНІАНДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0