«Гордість міста» оберуть на початку серпня

2017-07-28, 11:00
  0     0

На початку серпня в Житомирі починається щорічний міський конкурс «Гордість міста». У тринадцяти номінаціях експертною комісією будуть визначені діячі культури, вчені, бізнесмени, військові, спортсмени, які на протязі року прославляли місто своїми вчинками та роботою.

Суть механізму відбору така: будь-яка організація або фізична особа може подати до управління культури клопотання про присвоєння звання «Гордість міста» в будь-якій номінації тих житомирян, які вважає за потрібне. Конкурсною комісією будуть відібрані три кандидати по кожній номінації. Переможця визначать в рамках святкування Дня міста 7 вересня в Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім.Івана Кочерги.

«Комісія розглядатиме пропозиції колективів і житомирян, і тут важливо, щоб люди відгукнулися і подавали клопотання. На щастя, Житомир має багато патріотів і професіоналів своєї справи і ми зобов'язанні будемо вшановувати цих людей», - зазначила Ніна Рябенко, начальник управління культури міської ради.

Всього є 13 номінацій: «Відкриття року», «Вчитель року», «Керівник ОСББ року», «Громадський діяч року», «Журналіст року», «Захисник року», «Лікар року», «Меценат року», «Діяч культури року», «Підприємець року», «Сім'я року»,
«Спортсмен року», «Учень року».


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0