В обласній раді створили антикорупційну комісію

2017-07-28, 12:00
  0     0

Депутатами на сесії обласної ради було ухвалено рішення про створення комісії з оцінки корупційних ризиків.
 
До складу комісії входить 19 представників депутатського корпусу, керівників структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради, уповноваженої особи з питань запобігання корупції у виконавчому апараті обласної ради. Очолює її перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.
 
Метою, з якою створено комісію згідно з положенням є: впровадження механізмів та забезпечення ефективної реалізації державної антикорупційної політики у сфері запобігання корупції, здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин та умов вчинення корупційних правопорушень.

Основні завдання, які стоять перед комісією це оцінка корупційних ризиків у Житомирській обласній раді; сприяння у залученні депутатами обласної ради відповідних фахівців, громадських організацій з метою надання пропозицій до орієнтованого переліку питань, який може використовуватися для ідентифікації корупційних ризиків у Житомирській обласній раді; забезпечення гласності і прозорості роботи комісії, належного рівня інформованості населення області про хід роботи комісії; складання звіту за результатами оцінки корупційних ризиків.
 
Створена комісія повинна систематично інформувати громадськість про свою діяльність, рішення які нею прийняті та їх виконання, розміщуючи інформацію на офіційному веб-сайті обласної ради.
 
Протягом 30 днів з моменту створення комісія повинна провести оцінку корупційних ризиків у раді та підготувати звіт по результатах роботи.

Фото з сайту Журнал Житомира


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0