«Айдарівці» обурюються через заміну земельної ділянки

2017-11-09, 11:50
  0     0

Представників ВПК «Айдар», які відмовилися від земельної ділянки на Корбутівці, викликало незадоволення виділення землі ЖБК «Полісся-2016».

Про це розповів після перерви в засіданні сесії міський голова Сергій Сухомлин.

«Було запитання по ЖБК «Полісся-2016». Була заява від цього кооперативу: «Прошу винести на розгляд сесії питання про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,2982 га за адресою проїзд Шпаковський, 18,20». Питання №47 – припинення права користування та вилучення земельних ділянок, у пункті 5 йдеться про житлово-будівельний кооператив «Полісся-2016». Питання винесене на сесію, і треба, щоб депутати проголосували», - зазначив мер Сергій Сухомлин.

Однак така відповідь «айдарівців» не задовольнила та вони продовжували дратуватися.

«За які заслуги ви виділяєте землю хмельницьким фірмам, львівським? Ми не просимо у вас грошей, а просимо виділити земельну ділянку, на якій можна побудувати квартири. Ми нікуди не підемо, поки не винесуть рішення про виділення добровольцям ділянки для будівництва будинку. І не десь там на смітнику», - повідомив представник ВПК «Айдар» Олександр Бабич.

Також він зазначив, що добровольці готові обміняти свою ділянку 0,7205 га по вул. Богунська на 29 соток, що виділяли ЖБК «Полісся-2016».
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0