У власність міста хочуть повернути греблю

2017-07-31, 12:00
  0     0

Директором юридичного департаменту Житомирської міської ради Євгеном Чернишем та прокурором Житомирської місцевої прокуратури Дариною Сороколат на брифінгу 31 липня було повідомлено, що є намір повернути у власність міста греблю, яка до цього належала паперовій фабриці.

На даний час спірна гідроспоруда знаходиться під арештом.

«Ця гребля забезпечує водою котельню на вулиці Жуйка, 12. Вона для нас стратегічна», - зазначив представник КП «Житомиртеплокомуненерго».

Житомирська місцева прокуратура забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків ліквідатором підприємства Укоопспілки «Житомирська паперова фабрика», внаслідок чого завдано істотної шкоди інтересам громади міста, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 364-1 Кримінального кодексу України.

«На розгляді в господарському суді Житомирської області перебуває справа про банкрутство підприємства Укоопспілки «Житомирська паперова фабрика». Вивченням матеріалів даної справи виявлено порушення вимог чинного законодавства під час реалізації водоспускної греблі в м. Житомирі: у 2016 році ліквідатор фабрики включила до ліквідаційної маси підприємства та надалі реалізувала на аукціоні гідроспоруду, що ніколи не перебувала на балансі Житомирської паперової фабрики. Під час підготовки матеріалів для пред’явлення позовної заяви до суду місцевій прокуратурі стало відомо, що спірна гідроспоруда перебуває на балансі Житомирської міської ради», - сказала прокурор Житомирської мiсцевої прокуратури Дарина Сороколат.

Фото з сайту 1.zt.ua
 

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0