В Житомире состоялся выпуск полицейских кинологов из семи регионов Украины (видео)

2019-01-31, 16:28
  0     0


Об этом говорится в сообщении пресс-службы Национальной полиции Украины:

19 випускників Житомирського навчального центру завершили курс підготовки, здали підсумкові екзамени та склали присягу поліцейського. Невдовзі кінологи разом зі своїми чотирилапими помічниками приступлять до виконання службових обов’язків у територіальних підрозділах.

"Випускники, які нині закінчили курс первинної професійної підготовки у нашому центрі, представляють Житомирську, Харківську, Запорізьку, Одеську, Луганську, Сумську, Київську області та м. Київ. У їхньому досвіді – півроку наполегливих щоденних навчань і тренувань зі службовими собаками. Тож, сподіваюсь, отримані знання вони успішно використовуватимуть під час виконання покладених на них обов’язків", - прокоментував начальник Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Максим Каптенко.

Урочистостям з нагоди прийняття Присяги поліцейського передували фінальні іспити випускників. Вони відбулись на базі Кінологічного центру ГУНП Житомирщини за участі представників Національної поліції України та керівників кінологічних підрозділів зазначених регіонів.

Екзамен складався із чотирьох основних частин – загальний курс дресирування службового собаки із подоланням смуги перешкод, навички слідової роботи, вибірка речі за запахом та затримання умовного правопорушення. Окрім того, окремим випробуванням було тестування реакції тварин на звуки пострілів.

З підсумковими іспитами усі випускники та їх чотирилапі помічники справились успішно.

Відтак 11 хлопців та 8 дівчат склали Присягу поліцейського, отримали сертифікати про закінчення первинної службової підготовки і були відзначені нагородами за відмінне навчання та активну участь у житті навчального центру. Кращих в окремих номінаціях визначили і серед службових собак.

– Серед сьогоднішніх випускників є й поліцейський нашого підрозділу. Це Світлана Іванова – молодший інспектор-кінолог. Слід зазначити, що це перша жінка-кінолог у відомчому кінологічному центрі за всю історію його існування. Її німецька вівчарка Лада показує гарні результати і застосовуватиметься у пошуку вибухонебезпечних речовин, - зазначив начальник КЦ ГУНП Житомирщини Дмитро Алєксандров.

 
Джерело                                                               Главное
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0