На Житомирщині проводять Тиждень безпеки дорожнього руху

2017-11-13, 09:45
  0     0

В період з 13 по 19 листопада в Житомирській області відбудеться Тиждень безпеки дорожнього руху. Про це інформує Управління Укртрансбезпеки в області.

«Для виконання заходів в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 років, загального плану заходів з проведення другого етапу загальнонаціонального тижня безпеки, і в зв'язку з погіршенням погодно-дорожніх умов Управлінням Укртрансбезпеки в Житомирській області спільно з патрульною поліцією  Житомира  в період з 13 по 19 листопада 2017 року проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху», - йде мова в повідомленні.Ці заходи проводять з метою активізації роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, особливо при здійсненні пасажирських перевезень, перевірки готовності рухомого складу до зимового періоду експлуатації, проведення профілактичних заходів щодо попередження дорожньо-транспортних пригод, дотримання вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.

Згідно з результатами аналізів, в Україні більшість ДТП з тяжкими наслідками виникає через:

перевищення швидкості водіями, є основною причиною смерті в 39% випадків;

невлаштованості пішохідних переходів (відсутність освітлення, розмітки і т.д.), що призводить до смертельних наслідків у 38% випадків;

порушення правил проїзду перехресть, на яких відбувається до 30% всіх ДТП зі смертельними наслідками;

керування транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння.

Також слід зазначити, що в Україні рівень смертності та травматизму в результаті ДТП один з найвищих в Європі, а рівень організації безпеки дорожнього руху залишається вкрай низьким. Тільки за останні 6 років в Україні зареєстровано близько 170,8 тис. ДТП з потерпілими, в яких загинули 26,7 тис. І травмовано 210,4 тис. осіб.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0