Житомирські комунальники та силовики провели спільні навчання з підготовки до зими. Фото

2017-11-16, 15:07
  0     0

15 листопада, в Житомирі пройшли навчання щодо спільних дій в умовах надзвичайних ситуацій в місті в зимовий період. У навчаннях брали участь комунальні підприємства і силові структури.

За повідомленням  «Журналу Житомира»  з посиланням на міську раду, згідно з легендою навчань, у зв'язку з ускладненням погодних умов оператор відеоспостереження КП «Міський інформаційний центр» помітив ускладнення руху автотранспорту на підйомі по вулиці Леха Качинського, 16. Була загроза повного припинення руху транспорту на вказаній ділянці.

З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі повного призупинення руху транспорту, порушення інших систем забезпечення міста, комісією техногенно-екологічної безпеки був відпрацьований план роботи служб. Були встановлені завдання всім міським структурним підрозділам, в тому числі і силовим структурам, які беруть участь в заходах щодо попередження або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

«Навчання спрямовані і то, щоб визначити як наші служби працюють в умовах надзвичайних ситуацій. Надзвичайна ситуація була визначена міні-штабом, після чого, про неї було повідомлено комунальне підприємство «Міський інформаційний центр». За допомогою технічного обладнання МІЦ здійснює спостереження і фіксацію своєчасного прибуття відповідних структур », - повідомив заступник міського голови Сергій Кондратюк.

У мерії запевняють, що за результатами навчання структурних підрозділів міської ради та силових структур, вони продемонстрували свою готовність до дій в надзвичайних ситуаціях.

«Виїхавши на місце ми побачили, що Державна служба з надзвичайних ситуацій прекрасно розуміє свою роботу, адже вже не один десяток років працює в режимі повної готовності і виконує завдання, які їм поставлені. Алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій відпрацьований і співробітниками патрульної поліції Житомира. Комунальне підприємство «Управління автомобільних доріг» готове до оперативної роботи в зимовий період і своєчасного реагування на надзвичайні ситуації », - підкреслив Сергій Кондратюк.

Директор КП «Управління автомобільних доріг» Сергія Янушевича відзначив, що підприємство має достатню кількість спецтехніки для реагування в надзвичайній ситуації і готово до зимового періоду на 95%.

«Щодня ми маємо чергову зміну в кількості від 10 до 12 осіб і 12 одиниць техніки. У разі отримання сигналу від служб, з надзвичайних ситуацій чергова зміна виїжджає на місця події. Управління надзвичайних ситуацій дає нам команду, що необхідно робити. У зимовий період щодня на чергуванні знаходиться від 10 до 15 одиниць техніки, яка готова боротися з наслідками негоди. Найближчим часом повинні отримати ще дві машини і відвали. Крім того оголошений тендер на закупівлю бішофіту », - поінформував чиновник.

У разі виникнення аварійних, надзвичайних ситуацій, проблем в житлово-комунальній сфері житомиряни мають можливість звернутися на гарячу лінію міста 15-80 або 481-481.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0