У Житомирі відбудеться благодійна акція “Дитяче серденько – живи!”

2019-04-01, 16:37
  0     0


4 квітня у Житомирі стартує 14 благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до Серця”.

Про це під час прес-конференції повідомила Катерина Галанзовська, регіональний представник ВБФ “Серце до Серця” в Житомирській області.

«Серце – одне з найбільш вагомих надбань розвитку фізіології людини. Зниження серцевої функції значно погіршує якість життя, порушуючи становище людини в суспільстві, обмежує її у виборі фаху, а нерідко призводить до виключення із соціуму. Саме тому у 2019 році Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до Серця” збиратиме гроші для діток з вадами серця», – сказала Катерина Галанзовська.

Цьогорічне гасло акції – “Дитяче серденько – живи!”, адже щорічно в Україні народжується приблизно 10 000 дітей із вродженими вадами серця, серед них близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця і потребують невідкладного хірургічного втручання.

Лікар-кардіолог Житомирської обласної дитячої лікарні Людмила Філоненко розповіла, що кожного року в дитячій лікарні оперується близько ста дітей, з них 60 дітей ті, які потребують складного втручання з приміненям апарату штучного кровообігу.

Також організатори розповіли про заходи до яких долучаться волонтери фонду та збиратимуть кошти для придбання ефективного та  необхідного обладнання в Житомирську обласну дитячу лікарню:

  • 4 квітня – Святкова виставка та старт акції «Дитяче серденько – живи!» в Житомирському академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги. Показ вистави «Божі тварі»;

  • 21 квітня – Святкове відкриття виставки писанок на Михайлівський. Фестиваль писанок;

  • 28 квітня – Великодній концерт на Михайлівській;

  • 30 квітня – Ярмарок на вулиці Михайлівській;

  • 1-3 травня – Фінал акції та підрахунок коштів.

Більш детальна інформація про акцію на офіційному сайті фонду “Серце до Серця”.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до акції та допомогти врятувати чиєсь серденько!


Джерело Час Полісся

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0