Аудитори попередили порушення у сфері закупівель

2017-11-24, 10:29
  0     0

Аудитори Житомирської області з початку  цього року попередили порушень у сфері закупівель на  загальну суму 589,2 млн грн.


Про це повідомляє прес-служба управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Упродовж січня - жовтня 2017 року фахівці управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області (без виходу на об’єкт контролю шляхом аналізу інформації, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель) проаналізували 123 процедури закупівель на загальну суму 1 220,57 млн грн. За результатами проведеного аналізу державними аудиторами попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на суму 589,2 млн грн. За рекомендаціями аудиторів відмінено конкурсні торги за 22 процедурами закупівель очікуваною вартістю 557,56 млн грн та попереджено фінансових порушень на загальну суму 31,64 млн грн шляхом розірвання 28 укладених із порушеннями договорів на закупівлю товарів, робіт і послуг», - йде мова у повідомленні.

Згідно з інформацією аудиторів, за порушення законодавства про закупівлі управлінням північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області за результатами контрольних заходів з початку року склали 7 протоколів про адміністративні правопорушення.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0