У Центрі неврологічної допомоги Житомирського обласного госпіталю оздоровились 2 тисячі АТОшників

2017-11-24, 11:39
  0     0

За повідомленням Житомир.info з посиланням на прес-центр департаменту охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації, з часів, коли у Житомирському обласному госпіталі для ветеранів війни відкрили Центр неврологічної допомоги та психологічної реабілітації, в Центрі оздоровилися близько 2 тисяч учасників АТО.


«У 2016 р. у госпіталі відкрито центр неврологічної допомоги та психологічної реабілітації учасників АТО на 60 ліжок та введені посади практичних психологів. Після проведеного капітального ремонту створені комфортні умови для лікування пацієнтів. З моменту створення Центру в ньому оздоровлено біля 2-х тисяч учасників АТО, а загальна кількість учасників АТО, оздоровлених у госпіталі, перевищує 3 тисячі чоловік», - йде мова в повідомленні.

Також прес-центр підкреслює, що в 2017 році обласному госпіталю для ветеранів виповнюється 70 років.

«Житомирський обласний госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни був організований згідно з Постановою виконкому Житомирської обласної ради та наказу Житомирського облздороввідділу в місті Бердичів по вул. Артема, 4 (нині вул. Європейська, 52), а в 2016 р. перейменований в КУ «Обласний госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради», - повідомляє УОЗ.

Згідно з даними прес-центру, у 1983 році у госпіталі відкрито перший в області кабінет по підводному витягуванню хребта. Наразі у відділенні кожного дня отримують лікування понад ніж 200 пацієнтів, яким відпускаються процедури по 36 методиках.

«Одним із немедикаментозних методів лікування є лікувальна фізкультура. Особливого значення вона набула в останні роки в зв’язку з тим, що з’явилась значна кількість пацієнтів з ураженням кінцівок. Більше 90 відсотків хворих, які лікуються у госпіталі, користуються послугами цього кабінету. За період лікування у цьому лікувальному закладі кожен хворий отримує 15–20 процедур», - йде мова в повідомленні.

Палати госпіталю обладнали телевізорами та холодильниками, у відділеннях є телевізори та холодильники загального користування, а з липня 2017 року – ще й вільний Wi-Fі.

На сьогодні Житомирський обласний госпіталь у Бердичеві - це сучасний лікувально-діагностичний заклад, де розгорнуті наступні відділення: кардіологічне – 70 ліжок, хірургічне – 40 ліжок, терапевтичне – 30 ліжок, неврологічне – 60 ліжок, гастроентерологічне – 40 ліжок, палата інтенсивної терапії, приймально-діагностичне відділення та десятки лікувально-діагностичних кабінетів, - зазначає прес-центр УОЗ. Кожного року в цьому оздоровчому закладі впроваджують до 10 нових методів діагностики та лікування.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0