Скільки води в спеку витрачають комунальники на зрошення вулиць міста

2017-08-03, 10:36
  0     0

Директор КП «Управління автомобільних шляхів» Сергій Янушевич повідомив на своїй сторінці у Facebook про те, що 2 серпня на житомирські дороги було «вилито» 9 бочок води.

«2 серпня по місту працювало дві спецмашини, які виконували полив вулиць міста водою. Такі роботи виконуються у особливо спекотні дні, коли температура сягає більше 30 градусів. Протягом робочої зміни, водії вилили на автошляхи 9 бочок води, а це, приблизно, 55 куб.м. Завтра, якщо спека триватиме - продовжимо полив», - зазначив Сергій Янушевич.

За повідомленням Житомир.info з посиланням на директора КП «УАШ» Сергія Янушевича , однієї бочки води вистачає на 5 кілометрів дороги.

«В першу чергу ми виходимо з тієї ситуації, скільки техніки у нас є для поливу, наразі це 2 машини. Однієї бочки для поливу вистачає на 5 км. Тобто, вода закінчується, водій їде набирати нову, і знову продовжує полив. В основному поливаються центральні вулиці, де є велике скупчення автомобілів, і де дуже швидко осідає пил. У Житомирі протягом трьох останніх діб середньодобова температура більше +27 градусів, і у нас здійснюється полив. Сьогодні, поки до обіду не плануємо поливати, адже вже на після обіду прогнозують дощі з грозами», - повідомив Сергій Янушевич.

3 серпня в Житомирській області очікується спекотна погода з температурою +37.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0