На Житомирщині почали формування черги для участі в програмі «Доступне житло»

2017-11-28, 16:20
  0     0

За повідомленням Житомир.info з посиланням на директора Житомирського регіонального управління Держмолодьжитла Павла Шестопалова, 28 листопада 2017 року на Житомирщині розпочався прийом заяв громадян для участі у державній програмі «Доступне житло». Додаткові пільги будуть мати учасники АТО та переселенці з Криму і Донбасу.


«Програма «Доступне житло» діяла й раніше, але з 2014 року фінансування припинилося, і ось тепер ця програма знову відновлюється. Крім того, Уряд запровадив додаткові пільги для учасників АТО та переселенців. Зараз формується черга на цю програму. Всього до кінця року планується виділити на програму «Доступне житло» 30 млн грн, але скільки з цих грошей отримає Житомирська область – поки невідомо», - розповів Павло Шестопалов.

Програмою «Доступне житло» мають можливість скористатись громадяни (сім'ї):

- які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов;

- у яких відсутня на праві власності житлова площа (без урахування житла, що знаходиться на тимчасово окупованій території);

- які мають у власності житлову площу не більше 13,65 кв. м2.

Середньомісячний грошовий дохід разом із доходом членів їх сімей із розрахунку на одну особу повинен бути не більше 5-тикратного розміру середньомісячної заробітної плати у відповідному регіоні, розрахованого згідно з даними Держстату.

Розмір державної підтримки складає:

- 30 % для громадян, які потребують поліпшення житлових умов (перелік документів);

- 50 % для учасників бойових дій та ветеранів війни (перелік документів);

- 50 % для внутрішньо переміщених осіб (перелік документів).

Прийом документів буде проходити з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00 за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12а.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0