Новоград-Волинська рада незадоволена підрядником з Житомира

2017-11-29, 10:48
  0     0


28 листопада заступник міського голови Оксана Гвозденко здійснила об’їзд закладів освіти, в яких проводять ремонтно-будівельні роботи: перевірила хід виконання ремонтно-будівельних робіт по реконструкції дахів в колегіумі та НВК «Гімназії ім. Лесі Українки – школи І ступеня».


Про це інформує прес-служба Новоград-Волинської міської ради.

«Основні роботи з реконструкції дахів наразі виконані, на черзі супутні роботи, а саме: огородження, блискавкозахист, облаштування водостічної системи та покриття куполів полікарбонатом. Насамперед варто зазначити, що міською радою у 2017 році було виділено видатків на суму 3 млн 602 тис. грн на проведення усіх необхідних робіт з реконструкції дахів вищезазначених навчальних закладів. Однак, виділені кошти досі не освоєні в повному обсязі, не освоєно 1 млн 464 тис. грн. Справа в тому, що виконавець робіт – житомирське приватне підприємство «Компанія РОС» (директор Осіпчук В.О.) - систематично порушує свої зобов’язання перед замовником будівельних робіт, управлінням освіти та науки міської ради. Вже звичною стала ситуація, коли працівники «Компанія РОС» не з’являються на роботу в силу тих чи інших і часто надуманих причин», - повідомляє міська рада.

Замовник робіт – управління освіти та науки міської ради – після проходження перевірки технічного нагляду вчасно перераховує кошти відповідно до актів виконаних робіт.

«В кінці поточного тижня, в разі погодження представником технічного нагляду актів виконаних робіт, лише по реконструкції даху колегіуму, підряднику буде перераховано 700 тис. грн, а по реконструкції даху НВК «Гімназії ім. Лесі Українки – школи І ступеня» - 200 тис. грн. Проте, вкотре ПП «Компанія РОС» через своє безвідповідальне ставлення до своїх зобов’язань та недобросовісне виконання ремонтно-будівельних робіт, нанесла шкоду приміщенням навчальних закладів, де проводить реконструкцію дахів. Зокрема, враховуючи погодні умови, очевидно, що вологість в стінах колегіуму перевищує всі норми», - йдеться у повідомленні.

Підряднику направили претензійні листи, які стосуються порушення умов договору та необхідності усунення виявлених недоліків, через те, що, це тягне за собою неналежне функціонування навчальних закладів.

«На жаль, директор ПП «Компанія РОС» на зауваження не реагує. Тим часом, договір з даним підрядником на виконання робіт з реконструкції дахів у колегіумі та НВК «Гімназії ім. Лесі Українки – школа І ступеня» закінчиться 31 грудня 2017 року. В разі не виконання підрядником умов договору, його буде розірвано», - підкреслює Новоград-Волинська міська рада.

На порталі Prozorro розміщена інформація, що ПП «Компанія РОС» у відповідності до договору від 27.07.2016 року виконує будівельні роботи з реконструкції дошкільного навчального закладу № 58 за адресою м. Житомир, вул. Крошенська, 12-б, який планують здати в експлуатацію наступного року. 22 жовтня управлінням капітального будівництва підписана угода з корегування робіт по реконструкції дитсадка: підряднику планують заплатити ще 2 млн 236 тис. 157,27 грн.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0