Житомирська поліція проводить розслідування справи, щодо ремонту підвісного мосту в парку

2017-11-29, 14:03
  0     1

Житомирський відділ поліції проводить досудове розслідування, яке стосується витрачання коштів КП «Експлуатація штучних споруд», зокрема - на реконструкцію пішохідного мосту в парку ім.Гагаріна.


В ухвалі Богунського районного суду м.Житомира вказано, що досудове розслідування, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12015060020001498 від 23.03.2017 р., проводиться за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 191 КК України (Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні).

Слідчий звернувся в суд з клопотанням щодо надання тимчасового доступу до оригіналів договору та додаткових угод з ТОВ «Уют Строй», актів виконаних робіт форми КБ-2В та КБ - З, проектно-кошторисної документації, пропозицій учасників конкурсних торгів, протоколів засідань тендерного комітету, документації замовника та платіжних первинних бухгалтерських документів щодо проведення робіт по об'єкту: «Обладнання та капітальний ремонт пішохідного мосту через р.Тетерів в парку ім.Гагаріна в м. Житомирі», а також інших документів щодо взаємовідносин КП «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради та ТОВ «Уют Строй».

«Досудовим слідством встановлено, що Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області проведено державний фінансовий аудит Комунального підприємства «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради за період з 01.01.2013 по 31.08.2016 року, за результатами проведення якого виявлено неефективне використання коштів і майна та втрати фінансових і матеріальних ресурсів в загальній сумі 1526,1 тис. грн, з яких недоотримано фінансових ресурсів - 3.0 тис. грн, проведення витрат з порушенням законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів - 173,8 тис. грн, та неефективне використання коштів і майна - 1349,3 тис. гривень», - зазначається у матеріалах справи.

Так, йдеться про оплачені комунальним підприємством у 2016 році роботи з капітального ремонту мосту через р. Тетерів в парку ім.Гагаріна.

«Було оплачено верхолазні роботи, які не передбачені переліком робіт підвищеної небезпеки зазначених в дозволах субпідрядної організації ТОВ «Уют Строй», що відповідно вказує на недотримання п. 2.1 Статуту підприємства та п.1.2 п.2.2.3 Контракту з директором Підприємства від 14.07.2015 року та що призвело до неефективних витрат Підприємства в сумі 1153,00 тис. гривень», - повідомляється в ухвалі.

Також, аудит виявив, що КП «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради у вересні 2015 році витратило 196,3 тис. грн на розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт мосту через річку Кам'янку по вул. Якіра, що не використовувалися та зараз вже підлягає коригуванню.
Богунським райсудом задоволено клопотання слідчого Житомирського відділу поліції та надано доступ до документів, які необхідні для проведення досудового розслідування.

Керівником підприємства з експлуатації штучних споруд вже багато років є Володимир Сидорчук, в червні цього року мер підписав розпорядження про укладання контракту з директором комунального підприємства «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради до 24 липня 2020 року.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 1

  1. 0    
    Atika Офлайн 29 листопад 2017 14:30
    Водоканал и теплосеть проверьте - прозреете!