Житомирську районну лікарню може очолити депутат облради

2017-08-03, 13:13
  0     0

Тарас Собко, який є депутатом обласної ради від «Свободи» може стати головним лікарем Житомирської центральної районної лікарні. Його призначення погодила профільна депутатська комісія районної ради. Призначення будуть розглядати 4 серпня.

«Колишній головний лікар Валерій Шуляк, який працював керівником медичного закладу, написав заяву на звільнення у зв'язку із переходом на роботу до приватної клініки», - повідомив депутат Житомирської районної ради Василь Стах для «Вголос.Zt».

За його інформацією, на профільну комісію було винесено дві кандидатури, від яких надійшли заяви — в.о головного лікаря Житомирської ЦРЛ Володимир Ковальчук та депутат облради, головний лікар Пулинської центральної районної лікарні Тарас Собко.

«Комісія рекомендувала на посаду головного лікаря Тараса Собка. Адже інший кандидат, згідно із чинним законодавством, не відповідає кваліфікаційним вимогам посади», - повідомив Василь Стах.

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря центральної районної лікарні не вдалося знайти на сайті Житомирської районної ради.

В порядок денний сесії 4 липня питання про призначення включено. Що конкурс не проводився підтвердили у Житомирській районній раді.

«Це єдиний заклад подібного типу у Житомирському районі. Тому не було ані конкурсу, ані відповідної комісії. Хто буде головним лікарем — визначать самі депутати», - пояснив в коментарі для «Вголос.Zt» заступник голови райради Олег Білецький.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0