У Житомирі з'явилась «екологічна валюта»

2017-11-30, 10:19
  0     0

29 листопада 2017 року в місті Житомирі представники управління освіти, департаменту економічного розвитку міської ради та Агенції розвитку міста спільно з директором ТОВ «КТ-Енергія» заохотили "Кліматичними краплями" за екологічні вчинки представників 29-ти шкіл міста.


Про це інформує прес-служба Житомирської міської ради.

«Кліматичні краплі – це мобільний додаток, який відстежує та винагороджує громадян за їх вклад в захист довкілля та клімату планети. Кліматична крапля – це 1 кг парникового газу СО2, який не потрапляє до атмосфери внаслідок екологічних дій учасників платформи. Така людина є Джерелом скорочень викидів парникових газів і упродовж року може утворити 500 і більше Кліматичних крапель», - повідомляє мерія.

«Зелені» вчинки учасників платформи відстежуються та переводяться в електронні бали з подальшою можливістю їх обміну на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності партнерів додатку, – зазначив директор ТОВ «КТ-Енергія» Кирило Томляк.

«Кліматичні краплі є свого роду екологічною «валютою», і місто Житомир є першим містом в Україні, яке її впроваджує. На відміну від цифрових валют, на виробництво яких затрачується велика кількість енергії, Кліматичні краплі генеруються завдяки скороченню споживання енергії та екологічній поведінці мешканців. Наприклад, за день пересування містом на велосипеді можна педалями накрутити Кліматичних крапель на чашку кави чи тістечко в кафе, замінивши в будинку лампочки на енергоефективні LED-и можна отримати знижку на вікна, нову сантехніку», – каже директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради Борис Пахолюк.

Станом на 29 листопада 2017 року в місті Житомирі Кліматичні краплі можливо обміняти на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності в кафе «Мандри» (вул. Перемоги, 1), корисна ресторація «Це Щось» (вул. Театральна, 13), салон з продажу вікон, дверей та відповідних аксесуарів «ОКЕАН» (вул. Чуднівська, 92), - інформує мерія.

Набувачами Кліматичних крапель можуть бути як фізичні, так і юридичні особи (наприклад ОСББ), в особі уповноваженої особи (Голови Правління).

Екологічно свідомі підприємства міста можуть долучитися до співпраці та розширення програми лояльності, контактні телефони (0412) 48-11-94 та (050) 443-22-69.

Проект реалізується в рамках впровадження міської політики з підвищення енергоефективності, розвитку відновлюваної енергетики та скорочення викидів парникових газів.

Завантажити додаток можна  тут

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0