Житомирські перевізники вже отримують мобільні валідатори

2017-11-30, 14:01
  +1     0

З 29 листопада житомирських перевізників почали забезпечувати мобільними валідаторами, які повинні бути встановлені в маршрутках до 1 грудня – це необхідна умова для підвищення вартості проїзду з 4 грн до 5 грн.


За повідомленням Житомир.info з посиланням на заступника мера Дмитра Ткачука, надані роз'яснення щодо встановлення валідаторів та їх «обкатку».

«З учорашнього дня почали видавати мобільні термінали приватним перевізникам і проводити навчання для водіїв. Частина відбувалася у сесійній залі міської ради, деякі перевізники направили представників, які будуть в подальшому інструктувати вже, безпосередньо, на своїх підприємствах. Договори підписуються, обладнання видається, інструктаж проводиться, тому очікуємо, що завтра маршрутки виїдуть з валідаторами», - повідомив Дмитро Ткачук.

Він підкреслив, що орендна плата за використання валідаторів вказана в договорах с перевізниками.

«Питання оренди окреслене договорами: 450 гривень в місяць з кожної машини. Попередньо ми розраховували амортизаційний період 2 роки і орендна плата мала буди трохи більше 600 гривень, але потім розписали на 3 роки, бо у більшості перевізників договори до 2020 року. Прописаний пункт: якщо розривається договір з перевізником про надання послуг з перевезення, то, відповідно, договір оренди валідатора може бути розірваний і він буде повернутий. Також передбачена можливість для перевізника викупити ваділатор по залишковій вартості обладнання, бо амортизаційні відрахування зменшують балансову вартість самого валідатора», - розповів заступник мера.

Дмитро Ткачук зазначив, що в договорах вказано встановлення валідаторів до кінця 2017 року, тобто грудень – це буде місяць «розкачки».

«Цей місяць буде технологічно непростим, бо хтось просто не розібрався, якісь «ляпи» будуть. І не можна сказати, що ми у перший день (1 грудня – ред.) очікуємо стовідсоткової видачі квитків, але я думаю, що впродовж місяця ми цю роботу налагодимо. І впродовж грудня за валідатори ми штрафувати не будемо», - відмітив Дмитро Ткачук.

Вартість 175 валідаторів – 2 млн 406 тис. 250 грн, один коштує 13 тис. 750 грн. За словами директор КП «Житомиртранспорт» Івана Фурлета, валідатори потрібно встановити на 165 маршрутних автобусах, тобто перевізники щомісяця платитимуть за оренду валідаторів 74 тис. 250 грн.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0