У Житомирській обласній лікарні відремонтували блок, в якому лікують хвороби нирок

2017-11-30, 16:24
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирської обласної ради, в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського у Житомирі за 550 тис. грн відремонтували блок інтенсивної терапії відділення нефрології. Найбільша сума коштів надійшла від благодійників.


«На ремонт блоку та придбання обладнання і меблів витрачено майже 550 тис. грн, з яких 250 тис. грн – це кошти обласного бюджету, решту суми надали спонсори. У блоці інтенсивної терапії, яких розрахований на 6 ліжок, лікуватимуться пацієнти з патологією нирок», – йде мова у повідомленні.

Як підкреслив головний лікар комунальної установи обласної ради Богдан Леськів, для медичного закладу такого рівня, як лікарня ім. О.Ф.Гербачевського, згідно з європейськими стандартами потрібно, щоб 30% усього ліжкового фонду становили блоки інтенсивної терапії.

«За останні два роки це вже третій блок інтенсивної терапії, який відкривається в лікарні. У наступні 2-2,5 роки плануємо відкрити ще 6 блоків, аби дотриматися європейських стандартів. Хоча в лікарні кількість блоків збільшилась майже вдвічі, але це лише 10% від усього ліжкового фонду. Сподіваюсь, що в наступні роки ми зможемо збільшити до 30% інтенсивних ліжок. У цей блок закуплено сучасне обладнання – ми відмовились від звичайних крапельниць і встановили прилади інфузомати, які точно розраховують скільки лікарського засобу і в який час його потрібно ввести пацієнту», - підсумував головний лікар і додав, що у блоці працюють 5 лікарів, щоцілодобово спостерігатимуть за пацієнтами.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0