Заступник керівника податкової роз'яснив ситуацію, щодо хабарників

2017-11-30, 16:47
  0     0

Керівництво ДФС України та області не дає завдання підлеглим збирати «данину».

30 листопада про це розповідав журналістам перший заступник начальника головного управління Державної фіскальної служби в Житомирській області Іван Гілета, даючи відповідь на запитання, що йому відомо щодо затримання 28 листопада житомирських податківців-хабарників.

«Щодо подій 28 листопада мені відомо, мабуть, стільки ж, як і вам. Прийшли працівники Нацполіції та Служби безпеки, працівника затримали в барі чи ресторані на Грушевського, в нього виявили 10 тисяч гривень готівки. Прийшли сюди (в приміщення ГУДФС – ред.), тут провели огляд місць, де ці працівники здійснювали діяльність, обшуків не проводили. Взяли всі накази на призначення перевірок. Другий працівник був тут, в кабінеті. Наскільки мені відомо, він не причетний до того всього, але поки вони проходять (у справі про корупцію) обоє. Те, що в засобах масової інформації ви читали – те саме читав і я. Більше мені нічого не відомо. Одне можу сказати, що за фактами отримання хабарів керівництво ДФС України та області нікому ніяких завдань по збору коштів чи перерахування не ставить. Немає такого, що тут збирають, передають на Київ. То виключені варіанти. Бізнес може це підтвердити», - зазначив Гілета.

Він також підкреслив, щотижня в управлінні податкової міліції відбуваються заняття зі співробітниками, і кожного разу їх попереджають про корупційні прояви.

«Поодинокі факти є, ми цього не приховуємо. Є різні люди, є спокуса», - підвів підсумок перший заступник.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0