Створена робоча група, яка перевірить виділення земельних ділянок

2017-08-03, 23:08
  0     0

Головою Житомирської облдержадміністрації Ігорем Гундичем створена робоча група, яка повинна вивчити питання про розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення.

Розпорядження про це, Ігор Гундич підписав 27 липня.

«Відповідно до статей 6, 13, 16, 21, 25, 28, частин 3, 4 ст. 31, п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 05.11.1996 №1035/96 «Про заходи щодо підвищення ефективності роботи та відповідальності територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та забезпечення їх взаємодії з Радою міністрів Автономної Республіки Крим та місцевими державними адміністраціями» та з метою вивчення питання про розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення утворити робочу групу з вивчення питання про розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення і затвердити її склад згідно з додатком», - повідомляється у документі.

Створена група має надати інформацію облдержадміністрації про результати проведеної роботи до 14.08.17.

Робоча група складається з сільських голів сіл Житомирського району, про які вели мову на сесії облради 27 липня: Вертокиївка, Миролюбівка, Іванівка, Кодня, Глибочиця.

Фото з сайту  Житомир.info


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0