Багатоповерхівку ТОВ «Олвіта-Буд» планують добудувати

2017-08-04, 06:20
  0     0

ТОВ «Олвіта-Буд» змінила власника та найбліжчим часом планує добудувати багатоповерхівку, зведення якої було зупинено декілька рокив тому.


Протягом декількох років будівлю на вулиці Євгена Рихліка (раніше провулок 5-й Щорса) в мікрорайоні Крошня житомиряни називають «будинок-привид».Близько десяти років назад сотнями інвесторів були придбані квартири у майбутніх багатоповерхівках, однак по причині економічної кризи усі роботи були припинені, а люди втратили надію вселитись в омріяне житло. Однак наразі ситуація змінилась, і після зміни власника ТОВ «Олвіта-Буд» продовжить будувати багатоповерхівку.

«Всі пам’ятають 2008-2009 роки, коли наступила перша економічна криза і певні економічні передумови для того, щоб зупинилось будівництво. Враховуючи, що дане будівництво можна назвати довгобудом, була замовлена експертиза технічного стану цієї будівлі. Внаслідок цього стало зрозуміло, що можна добудовувати. І було прийнято рішення заходити на об’єкт і завершувати його будівництво. Зараз на цьому етапі відбуваються організаційні моменти. Зокрема, в найближчий час буде засідання Оліївської сільської ради, на якому буде розглядатись продовження договору оренди землі. Сподіваюсь щиро, що і голова ради й депутати будуть сприяти нам в тому, щоб ми отримали зазначену земельну ділянку в користування. Надалі отримуємо дозвільну документацію, яка є необхідною для того, щоб в законному руслі будувати зазначене будівництво. Після отримання дозвільної документації ми для себе бачимо, що перша черга будівництва буде завершена протягом календарного року», - повідомляє власник та керівник ТОВ «Олвіта-Буд» Олександр Броніцький.

Однією із тих, хто вклав гроші у будівництво і мав надію отримати нове житло після завершення будівництва є Ольга Кушнірук. Жінка зазначає: останніми роками разом з іншими інвесторами вони звертались до різних міністерств та намагались зрушити справу із мертвої точки. Але зараз жінка настроєна оптимістично, та має надію зовсім скоро із родиною святкувати новосілля у своїй квартирі.

«За розповідями все досить пристойно і добре, адвокати перевірили компанію (нового забудовника), і я сподіваюся, що все буде добре. Оскільки хлопці вже почали змінювати огорожі, очищати територію, я дуже сподіваюсь, що, якщо мерія допоможе з документацією та всім іншим, то ми почнемо через місяць будівництво», - повідомляє член ініціативної групи інвесторів Ольга Кушнірук.

Зі слів представників компанії, яка буде добудовувати об’єкт, будівельні роботи почнуть найближчим часом.

Фото з сайту  Житомир.info

Відео  Житомир.info 

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0