Дозволено продаж слабоалкогольних напоїв на День міста

2017-08-04, 10:51
  0     0

Згідно з повідомленням прес-служби Житомирської міської ради, 4 серпня членами виконкому були внесені зміни у своє рішення, з приводу святкування 1133-ї річниці від дня заснування міста Житомира та дозволен продаж слабоалкогольних напоїв«4 серпня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. Під час засідання заступник міського голови Матвій Хренов порушив питання щодо внесення змін у рішення виконавчого комітету міської ради від 2 серпня щодо відзначення Дня міста в 2017 році, зокрема, щодо дозволу на продаж слабоалкогольних напоїв», - повідомляють у мерії.

«Багато підприємців відмовляються брати участь у фестивалі вуличної їжі «Гастробренд міста Житомира», якщо вони не отримають можливість реалізовувати слабоалкогольні напої. Також варто зазначити, що ці підприємці є спонсорами деяких заходів, зокрема, фестивалю «ДжазоМир»». Слабоалкогольні напої - це нормальна європейська практика, бо ціна на локаціях значно вище ринкової. Той, хто захоче випити, піде в магазин не залежно від фестивалю»,- зазначив Матвій Хренов.

«Все ж таки необхідно дозволити. Якщо трапляться якісь неприємні ситуації і ми з ними не впораємось, у майбутньому ми не будемо більше погоджувати продаж слабоалкогольних напоїв», – наголосила секретар міської ради Наталія Чиж.

За повідомленням прес-служби, члени виконкому підтримали внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради щодо відзначення 1133-ї річниці від дня заснування міста Житомира, дозволивши продаж слабоалкогольних напоїв під час відразу двох фестивалів - фестивалю вуличної їжі «Гастробренд міста Житомира» та фестивалю «ДжазоМмир».

Фото з сайту  Житомир.info


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0