Для дітей з особливими потребами створять інклюзивно-ресурсний центр

2017-12-06, 11:56
  0     0

За повідомленням прес-служби житомирської обласної державної адміністрації з посиланням на начальницю управління освіти і науки Ларису Шевчук на базі Новогуйвинської гімназії відкриють перший інклюзивно-ресурсний центр.

«Скоріше за все, процес створення інклюзивно-ресурсних центрів розпочнеться з Новогуйвинська Житомирського району. На базі гімназії планується створення як інклюзивно-ресурсного центру, так і медіатеки та ресурсної кімнати. Це буде створювати за підтримки гранту проектів Програми розвитку ООН в Україні "Швидке реагування". На сьогодні у цій гімназії навчається 9 дітей з особливими освітніми потребами та 8 дітей-переселенців, які потребують спілкування з психологами», – розповіла Лариса Шевчук.

Інклюзивно-ресурсний центр – це установа, що утворюється з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. Мова йде не тільки про дітей з інвалідністю, однак також і про тих, що мають проблеми з навчанням, дітей національних меншин, що не знають мову.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0