Виконком Житомира погодив проведення турніру FENIKS ZHYTOMYR CUP - 2019 на Спартак-Арені

2019-08-14, 16:11
  0     012 серпня, на позачерговому засіданні члени виконавчого комітету Житомирської міської ради ухвалили рішення про проведення турніру з футболу «FENIKS ZHYTOMYR CUP - 2019» серед юнаків U-12.

Турнір пройде з 24 по 27 серпня на оновленому стадіоні «Спартак Арена».

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, департаменту освіти міської ради, управлінню культури міської ради, спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з футболу «Полісся» міської ради спільно з ГО «ДЮСШ «Фенікс» забезпечити проведення 24-27 серпня 2019 року турніру з футболу серед юнаків U-12 «FENIKS ZHYTOMYR CUP - 2019» на стадіоні «Спартак Арена»», - йдеться в проєкт рішені.

Міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що це перший футбольний турнір, який відбудеться на стадіоні «Спартак Арена» після його реконструкції.

«Проведення цього турніру ми приурочили до Дня Незалежності України, участь в ньому візмуть команди з різних куточків України, а також із-за корднону. Це буде турнір високого рівня і надзвичайно приємно, що він пройде у Житомирі на оновленому стадіоні «Спартак Арена», - сказав міський голова.

Джерело                                                                                                                      Спортивний Житомир
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0