Поліцейські Житомирщини з початку року зупинили понад 1,5 тисячі нетверезих водіїв

2019-08-22, 16:35
  0     0


І ще стільки ж керманичів транспортних засобів, які не мали права на водіння ними. Загалом на автодорогах області поліцейські груп реагування територіальних підрозділів припинили майже 25 тисяч порушень Правил дорожнього руху.

Національна поліція Житомирської області повідомила, що загалом з початку року  в області зареєстровано – 3724 дорожньо-транспортних пригод (проти 3628 – у 2018), але серед них менше з потерпілими 772 (у 2018 – 863). У названих ДТП загинуло 112 людей (у 2018 – 106) та травмувалось 800 (у 2018 – 927).

Ці статистичні дані, що приховують трагедії конкретних  родин, свідчать про актуальність питання безпеки на дорогах. Серед низки заходів поліції щодо зменшення аварійності – превентивна робота з усіма учасниками дорожнього руху, але, у першу чергу, з водіями, – прокоментував ситуацію начальник ГУНП В’ячеслав Печененко.

Одним із важелів впливу на ситуацію  є виявлення нетверезих керманичів.  З початку року працівники секторів реагування ПП територіальних підрозділів ГУНП  вчасно зупинили на дорогах області 1518 водіїв, які перебували у стані алкогольного сп’яніння.

Майже сотня жителів області були притягнені до адміністративної відповідальності за залишення місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні.

Але найбільш кричущими фактами, поряд із нетверезими кермувальниками, є водіння транспортних засобів без такого права або після позбавлення такого права. У першому випадку – виявлено 1537 таких осіб, у другому – 296 осіб.

Загалом майже 25 тисяч порушень Правил дорожнього руху виявили поліцейські територіальних підрозділів поліції Житомирщини з початку року. І практично кожне з них могло вартувати комусь здоров’я або й життя, – сказав В’ячеслав Печененко. Джерело Час ПоліссяДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0