Реконструкцію житомирського стадіону «Полісся», вартість якої зросла з 7 до 152 млн грн, обіцяють завершити до кінця року

2019-09-06, 10:00
  0     0

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко 5 вересня зібрав нараду, аби обговорити реконструкція стадіону «Полісся».

До обговорення долучилися представники профільних департаментів, підрядник, проєктанти та мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Хочу зазначити, що реконструкція центрального стадіону «Полісся» розпочалася з 7 млн грн у 2016 році. На даний момент вартість будівництва складає 152 млн грн. У мене виникло багато запитань. Хочу послухати начальника департаменту регіонального розвитку по будівництву та по проблемах, а також підрядників та проєктантів. Це робоча нарада і потрібно прийти до спільного знаменника, як ми добудуємо стадіон»?, - говорить голова ОДА Віталій Бунечко.

Головним питанням залишилися терміни завершення реконструкції та скільки це коштуватиме обласного бюджету. З першим очільнику області все ж вдалося розібратися: підрядник Денис Болейко пообіцяв збільшити кількість робочих на об'єкті та встигнути завершити роботи до кінця року. Щодо вартості, то конкретні цифри так і не назвали. Проєктанти пояснили: аби порахувати остаточний кошторис їм потрібно близько місяць.

«У нас такій захід зібрали і все вперлося у відповідь від вашого керівника. Підрядник готовий закінчити вчасно, ми знайдемо кошти»?, - зауважив Віталій Бунечко.

Після цього присутні виїхали на стадіон «Полісся». Вже на самому стадіоні міський голова Сергій Сухомлин дав кілька порад на чому можна заощадити кошти, а кандидатка на посаду заступника голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко наголосила на важливості завершити реконструкцію стадіону.

«Це принципове питання – завершити це будівництво. Цей рік останній, коли ми можемо використати кошти держави, в інші роки нам прийдеться покласти це навантаження на обласний бюджет. Перше – ми хочемо подивитися проєктно-кошторисну документацію, проєкті завдання. Де можна здешевити проєкт – ми здешевили. А другий етап, це, як нам героїчно пообіцяв підрядник, закінчити будівництво у цьому році»?, - розповіла Наталія Остапченко.


Джерело Житомир.info


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0