В Житомирі планують побудувати спортивний комплекс на 5 тисяч глядачів

2017-12-18, 09:30
  0     0

Житомирська влада має намір побудувати новий спортивний комплекс на Старому бульварі, в якому буде великий зал, який розрахований на 5 тисяч глядачів. Про можливість такого будівництва вели мову на презентації жіночого волейбольного клубу «Полісся».

Даючи відповідь на запитання журналістів, щодо незадовільного стану майданчиків для ігрових видів спорту, міський голова Житомира відзначив, що вже є рішення по ділянці в міському парку культури. Забудовник ЖК Сіті Парк дав згоду повернути земельну ділянку місту, тому наразі влада Житомира розглядає можливість будівництва там нового комплексу, в якому будуть проводити матчі з футзалу, волейбольні та баскетбольні ігри, а також концерти.

«Там до двох гектарів землі. Це центр міста - навпроти нашого стадіону «Полісся» , навпроти будівлі басейну. Цей проект ми зараз подаємо в  Мінрегіон на проведення всеукраїнського конкурсу з поки ескізним проектом. Ми плануємо там зал на 3-5 тисяч глядачів - це зал з можливістю трансформації і зміною кількості місць під різні види спорту. У наступному році нам треба проводити конкурс, закладати кошти на проект і вже десь з 2019 року починати будівництво цього комплексу. Способи фінансування можуть бути різними: і Фонд регіонального розвитку, і міський бюджет. Думаю, що може допомогти і обласний бюджет», - повідомив Сергій Сухомлин.

Також є в планах на початку наступного нового року довести до ладу висвітлення майданчиків в спорткомплексі «Динамо». Існують навіть напрацювання проектувальників про те, щоб створити стаціонарні місця в «Динамо» - близько 300 додаткових місць для сидіння.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0