ДБР провело обшуки у житомирській податковій

2019-11-21, 16:16
  +22     0

Державне бюро розслідувань викрило зловживання житомирських податківців, через які державний бюджет отримав близько 1 млн грн збитків.

Про це 20 листопада повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань.

«Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому, здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками зловживання владою працівниками Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області, що завдали державному бюджету збитків на суму близько 1 млн. грн», - значиться у повідомленні.

За попередньою інформацією, житомирські податківці належним чином не перевіряли документи ліцензійних справ, які подаються для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним. Дії податківців могли завдати державному бюджету збитків на суму близько 1 млн грн.

Важливо: суб'єкти господарювання отримали ліцензії та здійснювали господарську діяльність без відповідних дозволів.

Відбулися обшуки в адміністративному приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області, під час яких вилучено 121 ліцензійну справу.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Житомирської області. Оперативний супровід – Головне управління Служби безпеки України у Житомирській області.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0