Жителі житомирського мікрорайону вигуками «Ганьба!» зустріли небажання депутатів накласти мораторій на будівництво АЗС

2019-11-28, 09:23
  0     0


На позачерговій сесії Житомирської міської ради депутати розглядали проєкт рішення щодо накладення мораторію на будівництво АЗС на проспекті Незалежності, 29. Перед обговоренням проєкту рішення свої зауваження висловив директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

«Мешканці звернулись до міського голови із колективним зверненням, яким уповноважили пана Мелешка представляти їхні інтереси. Відповідно, ця особа і є автором цього рішення. Що таке заборона, або ж мораторій, на проведення будівельних робіт? Звучить фундаментально та круто, але нічого спільного із повноваженнями міської ради воно не має. Повноважень приймати рішення в частині заборони будівництва ані законом про місцеве самоврядування, ані будь-яким іншим нормативно-правовим актом не передбачено», – сказав Черниш.

Після виступу директора юридичного департаменту взяли слово депутати, які вирішили висловити своє обурення ситуацією.

«22 числа цього місяця людину порізали ножем, його забрала «швидка», це вже перейшло всі межі. І, я так розумію, що поліція стояла і на це все дивилась. Ви собі тільки уявіть. Це проспект Незалежності, там така загазованість, а туди ще й заправку, додамо ще й авто, які будуть туди заїжджати. Я, як депутат цього округу, і вся моя фракція просимо колег підтримати рішення. І всіма способами допомогти людям зупинити там будівництво АЗС», – обурювався депутат міської ради Михайло Боровський.

До присутніх також звернувся і мешканець будинку на проспекті Незалежності.

«Прошу депутатів підтримати прохання про позбавлення ліцензії охоронної фірми, щоб ситуація, як в Житомирі, не повторилася ніде і ніколи. Також прошу провести перевірку на дотримання санітарно-екологічних норм. Рівень шуму, вібрація, яка руйнує наші будинки. Ну і той мораторій, який ви повинні прийняти. Тому що людей змушені залишати район, в якому особисто я прожив 30 років. Для мене немає альтернативи залишатися в цьому районі разом із заправкою, немає у мене такої альтернативи, я не згоден. А мене змушують виїхати», – розповів місцевий мешканець Олександр Літвінчук.

Міський голова після виступу місцевого мешканця попросив уточнити обставини ножового поранення, про яке говорив депутат.

«Кого підрізали?», – запитав мер Житомира Сергій Сухомлин.

«З приводу поранення: я не знаю як, але я отримав поріз руки в той час, коли заляпали балончиком. Я просто підняв руку, щоб захистити очі. Але я вже нічого не бачив, і я відчув поріз. І вже в кареті швидкої допомоги мені надавали допомогу. Як це сталося? Ось, будь ласка, моя рука, там нічого страшного, на мені рани заживають нормально. Як це сталося – я не знаю. Може, це і не ніж, я не знаю, що це. Я не можу сказати, що це, тому що я в цей момент реально втратив зір. Мені було страшно, я розумію тепер сліпих людей, і я їм співчуваю», – сказав Олександр Літвінчук.

Після обговорення мер поставив на голосування проєкт рішення, але його підтримали лише 16 депутатів. Таке голосування противники будівництва АЗС зустріли вигуками «Ганьба!».


Джерело                                                                                                                                 Житомир.info
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0