Депутати міськради звернуться до ДАБІ стосовно перевірки дозволів на будівництво АЗК на проспекті Незалежності, 29

2019-11-28, 10:53
  0     0


Щоб врегулювати ситуацію та недопустити наростання конфліктних настроїв навколо будівництва  АЗК за адресою: проспект Незалежності, 29, депутати Житомирської міської ради звернуться до Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Відповідне звернення було підтримано сьогодні, 28 листопада, під час позачергового засідання міської ради.

У зверненні представники депутатського корпусу наголошують  на необхідності вжиття ДАБІ України  заходів передбачених законодавством щодо перевірки дозвільних документів на будівництво зазначених об’єктів та призупинення виконання будівельних робіт на час перевірки.

«…Наміри товариства щодо будівництва автозаправної станції на зазначеній ділянці вкрай негативно сприйняті мешканцями багатоквартирних будинків, розташованих поряд. Члени територіальної громади регулярно звертаються до органів місцевого самоврядування та державної влади щодо впливу на ситуацію, що склалася. Депутатський корпус Житомирської міської ради вимагає перевірити дозвільні документи на забудову зазначеної земельної ділянки, зокрема відповідність її цільового призначення об’єктам, що будуються, законність видачі дозвільних документів та відповідність їх державним будівельним нормам, іншим законодавчим актам у сфері будівництва, містобудівній документації. З метою врегулювання ситуації, недопущення наростання конфліктних настроїв, просимо  вжити передбачених законом заходів у межах компетенції ДАБІ України та зупинити виконання будівельних робіт на час перевірки..», - значиться у документі.

Також  під час сесії  депутати уповноважили Житомирського міського голову Сергія Сухомлина на видачу довіреності  представникам громади для звернення до суду.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0