На Житомирщині 67 відсотків дітей вакциновано від кору

2017-12-21, 16:46
  0     0

В області продовжується вакцинація дітей 2008-2016 років народження проти кору. Наразі, вже вакциновано 15 тис. 413 дітей, що складає 67,3% від тих дітей, які підлягають щепленню.

Про це інформує начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров’я ОДА Сергій Березовський.

Він також зазначив, на Житомирщині триває посилена вакцинація проти кору дітей 2008-2016 років народження, що не отримали вчасно вакцинацію або ревакцинацію для профілактики кору, епідпаротиту, краснухи.

«Наразі в області із 22887 дітей, які підлягали щепленням, вакциновано 15413, що складає 67,3%. Зважаючи на те, що поки не досягнуто необхідного рівня – 95% – охоплення щепленнями проти кору визначених груп дитячого населення та враховуючи реєстрацію нових випадків захворювання на кір, оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України з реагування на ситуацію з поширення кору в Україні прийняв рішення про необхідність продовжити строки проведення додаткових заходів з імунізації серед дитячого населення у віковій групі від 1 до 9 років до кінця січня 2018 року. У разі реєстрації випадків кору після визначеного терміну, подальші дії щодо заходів посиленої імунізації проти кору визначить оперативний штаб МОЗ України», – підкреслив Сергій Березовський.

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації звертається до батьків дітей, які ще не вакциновані проти кору, прийти до закладу охорони здоров’я за місцем проживання та отримати щеплення, та у такий спосіб вберегти дитину від небезпечної хвороби.

Нагадуємо, що вакцина ПРІОРИКС виробництва Бельгії практично не викликає жодних побічних дій, місцевих та загальних реакцій.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0