Договори з порушеннями на закупівлю продуктів для навчальних закладів можуть визнати недійсними

2017-08-09, 12:32
  0     0

9 серпня за повідомленням Житомир.info з посиланням на прес-службу прокуратури Житомирської області прокуратура вимагає скасувати договори з порушеннями на закупівлю продуктів для навчальних закладів Любарського району на суму понад 800 тис грн.


«Прокуратурою області здійснюється систематичний моніторинг щодо дотримання вимог законодавства при здійсненні закупівель, робіт і послуг за державні кошти. У ході вивчення стану законності під час проведення Любарською райдержадміністрацією закупівлі продуктів харчування на загальну суму понад 1,5 млн грн для навчальних закладів району встановлено порушення вимог Цивільного і Господарського кодексів України та Закону України «Про публічні закупівлі», - інформує прокуратура.

Серед укладених органом місцевої влади договорів купівлі-продажу продуктів харчування не були визначені предмет закупівлі, ціна за одиницю товару, а також кількість продуктів, які мали закупити, - повідомляє прес-служба.

Для того, щоб захистити інтереси держави, прокуратурою області було заявлено 5 позовів про визнання недійсними зазначених договорів, загальна сума яких понад 800 тис. грн.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0