На Житомирщині посилюють протидію незаконним порубкам лісу та збуту лісопродукції

2020-02-24, 10:46
  0     0


У Житомирській області посилюють протидію незаконним порубкам лісу та збуту лісопродукції. Зокрема, 21 лютого, напрацьовували механізми боротьби під час засідання робочої групи з питань запобігання незаконній вирубці лісових ресурсів та обігу деревини.
 
«У всіх районах мають бути створені мобільні групи, які здійснюють рейди по своїм територіям. Інформація має акумулюватися в області, правоохоронні органи мають оперативно реагувати на повідомлення про незаконну рубку лісів. Працюємо в посиленому режимі», – наголосив заступник голови ОДА Віктор Градівський.
 
Під час засідання учасники робочої групи обговорювали механізми та спільні дії для запобігання незаконної вирубки лісових ресурсів та обігу деревини.
 
Проаналізувавши проблемні питання щодо розкриття і розслідування злочинів у вказаній сфері, учасники засідання підтримали позицію місцевої прокуратури щодо необхідності вжиття додаткових заходів та посилення роботи міжвідомчої групи з протидії незаконним вирубкам лісу та збуту лісопродукції.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0