На Житомирщині правоохоронці створюють робочу групу з протидії злочинам у сфері економіки

2020-02-27, 09:36
  0     0


26 лютого в Головному управлінні Нацполіції Житомирщини відбулась координаційна нарада по створенню робочої групи, на якій визначені пріоритетні напрямки відпрацювань, обговорений та узгоджений алгоритм взаємодії між службами та відомствами, прийняті інші організаційні рішення. 

Про це інформує пресслужба ГУНП в Житомирській області.

До складу робочої групи з детінізації економіки у регіоні увійдуть працівники ГУНП Житомирщини, інших підрозділів Національної поліції, зокрема Управління стратегічних розслідувань ДСР, представники Житомирської обласної державної адміністрації та громадськості, а також прикордонники, митники, представники державної фіскальної служби, агентства лісових ресурсів та інших контролюючих відомств.

Основними завданнями робочої групи є превентивні заходи у напрямках протидії незаконному гральному бізнесу, нелегальному обігу деревини, тютюнових виробів, пального, спирту, лікеро-горілчаної продукції та надрокористування.

Учасники обговорили шляхи дієвої взаємодії та координації між відомствами та службами під час комплексу відпрацювань у зазначених сферах. Окрім того, визначили алгоритм дій при надходженні повідомлень про нелегальні оборудки у будь-яких із цих галузей.

Долучитися до детінізації економіки на Житомирщині може кожен небайдужий житель регіону. Шановні громадяни! Якщо вам стали відомі факти вчинення правопорушень економічного характеру, або місця ймовірного функціонування незаконних гральних закладів, підпільних лісопилень тощо, повідомте про це за телефоном «гарячої лінії» 068-860-99-37 або на спецлінію «102». Реагування правоохоронців буде адекватним ситуації.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0