Уряд повідомляє про початок робіт на трьох ділянках траси М-21 на Житомирщині

2020-02-27, 10:36
  0     0


На 68 об’єктах у 17 областях вже розпочато дорожні роботи.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій 26 лютого – повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

«Міністерство інфраструктури та Укравтодор провели належну підготовчу роботу, щоб за сприятливих погодних умов дорожні роботи розпочались якнайраніше. Завдання відновити мінімум 4000 км доріг у 2020 році має бути виконано і ми вже для цього працюємо», - зазначив Владислав Криклій.

Щоденно на мапі України збільшується кількість ділянок, де вже розпочались ремонтні роботи. На цьому етапі залежно від об’єкта проводяться геодезичні та дренажні роботи, фрезерування існуючого покриття тощо.

«Подібні зрізи виконання робіт на дорожніх об’єктах плануємо робити на регулярній основі. Під час пікового навантаження будемо додатково координуватися із Національною поліцією для належного управління рухом та попередження громадян. Окрім цього, для Укравтодору - це ще одна форма контролю роботи підрядників» - розповів голова Укравтодору Олександр Кубраков.

За інформацією Міністерства інфраструктури, в Житомирській області роботи почали на трьох об’єктах:

будівництво мосту через р. Желонь на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через м. Вінницю) на км 3 + 824;

М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через м. Вінницю) на ділянці км 184 + 000 – км 194 + 600;

М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через м. Вінницю) км 158 + 000 – км 173 + 000.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0