У Житомирі затвердили план протиепідемічних заходів щодо коронавірусу

2020-02-28, 15:14
  0     0


У  Житомирі  під час позачергового засідання   комісії  з питань ТЕБ і НС було обговорено і затверджено  місцевий  план організаційних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню « COVID -19» серед населення  Житомирської міської ОТГ.

Передбачається створення низки превентивних, профілактичних, роз’яснювальних заходів, а також  зміцнення матеріальної бази.

Йшлося про  необхідний запас  медичних засобів та засобів індивідуального захисту  працівників охорони здоров’я,  а також для дезінфекції  евакотранспорту  після   госпіталізації хворих, підозрюваних та контактних осіб.

Під час зустрічі обговорювалися питання взаємодії закладів охорони здоров’я з  Житомирським обласним  лабораторним центром та  з Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Розроблений  алгоритм дій у разі, якщо будуть виявлені випадки захворювання.

Моніторинг епідемічної ситуації в територіальній громаді постійно здійснюють управління охорони здоров’я міської ради,  ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України.

В закладах охорони здоров’я  проводяться відповідні навчання персоналу, на підприємствах, установах, закладах освіти   - роз’яснювальна робота щодо профілактики коронавірусу.

При появі  таких  симптомів, як підвищення температури, головний біль, кашель, утруднене дихання, слід  звертатися до сімейного лікаря  чи контакт-центр комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради за телефонами: +380 (412) 432-000; 0 (800) 33-52-51.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0