Незабаром буде відкритий реперфузійний центр

2017-08-09, 16:41
  0     0

В Житомирі найближчим часом з’явиться сучасний реперфузійний центр для лікування хворих у передінфарктному стані та хворих із гострим інфарктом міокарда.


Микола Суслик, який очолює управління охорони здоров’я проконтролював хід виконання ремонтних робіт у приміщенні кардіохірургічного відділення лікарні, де буде розміщений реперфузійний центр.

Він повідомив, що на ремонт приміщення такого сучасного центру, в якому одночасно зможуть отримати допомогу 12 пацієнтів, з обласного бюджету виділено 1,9 млн гривень. Ремонтні роботи та встановлення обладнання на суму понад 6,2 млн грн планується закінчити до 24 серпня

Завідувач кардіохірургічним відділенням лікарні Микола Кушнір повідомляє: «Реперфузійний центр із сучасним обладнанням дозволить рятувати щороку сотні життів жителів області. Для початку плануємо охопити пацієнтів з 50-кілометрової зони, потім зі 100-кілометрової, а згодом хворих зі всієї Житомирщини. Майже все необхідне обладнання закуплене. Зокрема, це 3 дихальні апарати, 12 приліжкових кардіомоніторів, багатофункціональні приліжкові панелі з кисневими розетками, спеціальні рециркулятори повітря, дефібриля?тор, шприцові насоси».

Для того, щоб центр працював 24 години на добу потрібен кваліфікований медичний персонал в кількості 50 чоловік.

Фото з сайту   0412.ua

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0