6 вересня буде остаточно вирішене питання екс-директора Бердичівського медколеджу

2017-08-09, 18:23
  0     0

Питання виконання судового рішення, яке стосується поновлення на посаді директора Бердичівського медичного коледжу Володимира Клименюка було прокоментовано першим заступником голови Житомирської обласної ради Сергієм Крамаренко.


8 серпня про це повідомила прес-служба облради.

«Отримавши відповідні документи з виконавчої служби, дане питання було внесено у порядок денний дванадцятої сесії обласної ради. Хочу нагадати, що всі призначення та звільнення керівників комунальних закладів відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» є виключно прерогативою сесії обласної ради. 27 липня питання поновлення не набрало потрібної кількості голосів, а точніше - голосів було рівно 0. Тобто, іншими словами, – дане рішення суду першої інстанції виконати неможливо, через те, що рада є колегіальним органом, і щоб прийняте будь-яке рішення, необхідно набрати, як мінімум, 33 голоси», - розповів Сергій Крамаренко.

Також він зазначив, що в апеляційному суді Житомирська обласна рада оскаржує рішення суду першої інстанції. Це означає, що дане рішення не вступило в законну силу. Засідання апеляційного суду заплановано на 6 вересня. Саме у цей день і буде остаточно поставлена крапка у цьому питанні.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0