За порядком у новорічну ніч слідкуватимуть понад 200 поліцейських

2017-12-29, 10:41
  0     0

На території Житомирської області продовжуються масові заходи, які пов’язані із зустріччю Нового року та Різдва.

У даний період працівники підрозділів поліції працюватимуть у посиленому варіанті несення служби, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

«Поліцейські області проводять додаткові профілактичні заходи та спрямовують зусилля на забезпечення належного правопорядку та безпеки громадян, аби ніщо не завадило жителям та гостям Житомирщини спокійно зустріти Новий рік та Різдво Христове. Ситуаційний центр ГУНП координує діяльність підрозділів поліції для забезпечення дотримання безпеки та правопорядку на вулицях населених пунктів області», - зазначається в публікації.

Згідно з даними поліції, у ніч з 31 грудня 2017 на 1 січня 2018 років на охорону громадського порядку вийдуть понад 200 поліцейських та бійців Національної гвардії. Масові заходи плануються майже у всіх районних центрах області, очікується участь у них понад 10 тисяч громадян. Правоохоронці працюватимуть безпосередньо у місцях їх проведення.

«Працівники поліції бажають усім жителям регіону, аби новорічні свята були по-справжньому світлими та радісними, і нагадують про існуючі заборони щодо вживання спиртного у громадських місцях, а також закликають обмежити використання піротехнічних засобів», - пише поліція.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0