Підозра на коронавірус у ще одного хворого з Житомирщини не підтвердилась

2020-03-16, 10:00
  0     0


У жителя Андрушівки Житомирської області, якого перевіряли на ознаки захворювання на коронавірус, діагноз не підтвердився.

Про це повідомили на сайті Житомирського обласного лабораторного центру.

«За результатами вірусологічних досліджень підозра на COVID-19 у хворого з м.Андрушівка НЕ ПІДТВЕРДИЛАСЬ», – йдеться у повідомленні.

Також про це на своїй сторінці у Facebook повідомив і голова Житомирської ОДА.

«Усі необхідні тести проведені — ми готові сказати результат. Для того, щоб переконатися, що результати тестів вірні, тривала повторна перевірка у Житомирському обласному лабораторному центрі МОЗ. Маємо таку підтверджену інформацію: в обох пацієнтів у Бердичеві та Андрушівці шляхом полімеразної ланцюгової реакції, лабораторно не підтверджено вірусної інфекції грипу та парагрипу. Водночас, маємо позитивні новини. Після довготривалого аналізу, у жителів Бердичівського і Андрушівського районів не виявлено уханський коронавірус COVID-19. У першого знайдено РНК риновірусу, тобто ГРВІ, у другого – двустороння пневмонія. Стан обох пацієнтів стабільний, вони перебувають під ретельним контролем лікарів. На даний момент ускладнень не спостерігається», – зазначив Віталій Бунечко.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0