У Житомирі поліцейські моніторять дотримання карантинних норм у торгівельних закладах

2020-03-27, 16:50
  0     0

Упродовж останніх днів поліцейські Управління превентивної діяльності, Житомирського відділу ГУНП та патрульні проводять спільні рейди по магазинам та торгівельним комплексам для перевірки дотримання їх працівниками та покупцями встановлених правил та обмежень. Під час чергового моніторингу 26 березня  правоохоронці оформили 3 адміністративні протоколи за порушення норм карантину.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Житомирській області.

Рейдові групи моніторять ситуацію як у великих супермаркетах, так і малих магазинчиках.- У першу чергу, увага звертається на наявність у працівників засобів індивідуального захисту та постійне їх використання  у ході роботи, а також кількість покупців у приміщенннях, дотримання ними встановлених у зв’язку з карантином правил, - прокоментував заступник начальника ГУНП Артем Лисогор.

26 березня під час перевірки у трьох магазинах поліцейські виявили продавців, які не використовували під час обслуговування покупців одноразові рукавички, тим самим наражаючи себе на інших на можливу небезпеку.
 


В усіх випадках були оформлені адміністративні матеріали за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Загалом же з початку карантину поліцейські склали 34 протоколи за ознаками вказаного правопорушення, найбільше у Житомирі та районі і Новограді-Волинському.  


- У першу чергу, поліцейські роз’яснюють небезпеку від невидимого вірусу та застерігають жителів області, попереджаючи про відповідальність за порушення введених норм безпеки, - сказав Артем Лисогор. – Наше завдання – не кількість протоколів, а усвідомлення кожним жителем області реальності загрози поширення коронавірусу з усіма його наслідками. 


Відтак правоохоронці серед інших заходів проводять і флешмоби, спрямовані на формування особистої відповідальності кожного за свої дії, та закликають залишатись громадян за місцями проживання, максимально обмеживши безпосередні контакти з іншими. 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0