В облдержадміністрації повідомили про стан хворих на COVID-19

2020-04-06, 15:54
  0     0


Чотири особи з Житомирщини, у яких лабораторно підтвердили коронавірус, знаходяться на стаціонарному лікуванні, ще п’ятеро - лікуються вдома.

Про це 6 квітня на брифінгу в Житомирській ОДА розповів начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик.

«З 9 пацієнтів, у яких підтвердили захворювання, 5 зараз знаходяться на самоізоляції, без суттєвих клінічних проявів, 4 – перебувають у стаціонарах, їхній стан ближче до задовільного», - розповів Микола Суслик.

Також на  брифінгу розповіли про стан хворих, у яких коронавірус виявили 3 та 4 квітня.

«У пацієнта в Малині ще підтримується температура і сатурація з киснем, але позитивна є динаміка. Тому будемо надіятись, що ці випадки закінчаться благополучно. У Бердичеві стан хворої, 1966 року народження, задовільний, проявів хвороби немає. Вона знаходиться в самоізоляції і 4 осіб контактних також в самоізоляції і під наглядом сімейної медицини. По Коростеню у нас один пацієнт в нормальному стані, він зараз витримує час стаціонарного лікування і після проведення повторних тестів буде переведений на самоізоляцію, чи обсервацію додому. Другий на самоізоляції вдома у задовільному стані», - повідомив Микола Суслик.

Він також повідомив, чи був зроблений тест на коронавірус 82 річній бердичівлянці, яка проживає у родині, де виявили два підтверджені випадки захворювання.

«Мати дружини хворого на коронавірус бердичівлянина, який помер 4 квітня, вона була в контакті, їй провели тест, який виявився негативним, клінічних проявів захворювання у неї немає. Але зараз їй також буде проведено ПЛР-тест, який покаже, чи дійсно вона є носієм вірусу», - зазначив Микола Суслик.

Як повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, на сьогодні лабораторним центром здійснюється перевірка ще 7 аналізів.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0