В облдержадміністрації розповіли про стан хворих на COVID-19

2020-04-08, 14:46
  0     0

На Житомирщині серед 27 хворих на коронавірус COVID -19 двоє у тяжкому стані. Це пацієнти з Малина та Бердичева. Зараз вони в лікарнях і мають двобічні пневмонії. Всього по області 10 пацієнтів госпіталізовані до лікарень, решта лікуються на самоізоляції.


Про це під час брифінгу в Житомирській облдержадміністрації повідомив начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик.

«Сьогодні із тих пацієнтів, що находяться у стаціонарах, двоє важких, це Бердичів і Малин. Вони на кисні, є підвищена температура, є двобічні пневмонії, є задуха і вони потребують стаціонарного лікування. На жаль захворіли ще двоє пацієнтів, які є в нас в районах :83 роки, у групі ризику, і пацієнтка, якій 51 рік, але має супутню патологію, яка теж вважається серйозним ризиком», – розповів Микола Суслик.

Начальник управління охорони здоров’я  також повідомив, скільки пацієнтів госпіталізовані, а скільки продовжують лікуватися на самоізоляції.

«Один пацієнт виписаний, але ми не можемо говорити про одужання, поки не проведемо контрольний ПЛР- тест. Всі інші ще по термінах або на самоізоляції на амбулаторному лікуванні, або на стаціонарному лікуванні. По Радомишлю пацієнт, який теж буде повторно обстежений, який не хворів, але був інфікований, тому надіємось, що буде перший, який виздоровів. По Малину госпіталізовано 4 пацієнта, у Житомирі – 3, у Бердичеві – 3, у Коростені залишилися на самоізоляції амбулаторно, у Житомирському та Черняхівському районах – по одному пацієнту госпіталізовано в інфекційні відділення. Серед нових хворих медпрацівників немає», – зазначив Микола Суслик.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0