На Житомирщині за добу кількість хворих на коронавірус збільшилась

2020-04-17, 11:48
  0     0


Стан одного з важких хворих на коронавірус COVID-19, який знаходиться у житомирській лікарні №1 покращився.

Про це під час брифінгу повідомили голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко та начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

«Хочу повідомити, що за вчора на Житомирщині зареєстровано 15 нових випадків коронавірусу. Загалом з початку захворювання зареєстровано 177 випадків, з них 4, на жаль, летальні, і одна людина вилікувалася. Змінилася кількість важких хворих, більше того, стан хворого, який у нас був підключений до апарату ШВЛ, покращився і вчора він був відключений від ШВЛ та перейшов на кисень», – повідомив Віталій Бунечко.

Микола Суслик розповів про стан хворих, які у важкому стані. Він також повідомив про кількість дітей у Житомирській області, в яких виявили COVID-19.

«Ми дійсно маємо на сьогодні більш-менш стабільну ситуацію. У нас 63 пацієнти знаходяться на стаціонарному лікуванні. Решта пацієнтів – 104 – у нас на амбулаторному лікуванні у задовільному стані. Серед пацієнтів, які сьогодні лікуються, на жаль, десь 10 діток. Загальний стан дітей задовільний. А двоє дітей у нас знаходяться на стаціонарному лікуванні, решта дітей – на амбулаторному лікуванні. Покращився стан двох пацієнтів, які у нас важкі та стабільні, – у Бердичеві. У першій лікарні теж у нас два пацієнти є важких, але один уже екстубований і переведений на підтримку кисню, а інший тільки на підтримці кисневій. Два пацієнти у нас в Малині, один пацієнт – у Коростені і двоє пацієнтів у нас у Житомирській районній лікарні важкі із супутньою патологією», – зазначив Микола Суслик.

Також, він розповів про стан 1-річного хлопчика з Житомира, в якого коронавірус діагностували 15 квітня.

«Дитина госпіталізована до центральної міської лікарні міста Житомира, стан дитини задовільний. На жаль, хворі на COVID-19 батьки – мама і батько дитини. Вони теж знаходяться на лікуванні», – повіначальник УОЗ.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0