В облдержадміністрації розповіли про стан хворих на коронавірус

2020-04-24, 11:49
  0     0


У лікарнях Житомирської області станом на сьогодні знаходиться 101 пацієнт з діагнозом «COVID-19», 10 з них у важкому стані. Одного з хворих підключили до апарату штучної вентиляції легень.

Про це під час брифінгу повідомив  начальник управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Микола Суслик.

«Серед усіх пацієнтів практично одна третя, це 101 особа, знаходяться на стаціонарному лікуванні, 198 людей – на амбулаторному лікуванні, тобто стан їхній задовільний і дозволяє проводити тільки амбулаторне лікування. За добу ми маємо ще два медичних працівники, які інфіковані і захворіли. Їх загальний стан – задовільний. Всього – 57 хворих медиків, троє на стаціонарному лікуванні. Теж стан ближче до задовільного. За останню добу у нас немає додатково діток, у яких би був підтверджений коронавірус. Серед важких хворих у нас сьогодні 10 пацієнтів, є один пацієнт – важкий, переведений на штучну вентиляцію легень, це у Новограді-Волинському. Важкий пацієнт у нас в центральній районній лікарні Житомирської ради, у нього є супутня патологія. Хоча він і не знаходиться з пневмонією на кисневій підтримці, але загальний стан його важкий. Два пацієнти важких, але контрольованих, – у Коростені, один – у Малині, четверо пацієнтів – у Бердичеві. У місті Житомирі важких пацієнтів на сьогоднішній день немає. За останню добу під час проведення тестування, мається на увазі лабораторної ПЛР-діагностики, у 5 пацієнтів, які завершили курс лікування, на жаль, підтвердилося, що в організмі вірус ще знаходиться, тому вони будуть на самоізоляції, в карантині», – розповів Микола Суслик.

Він також зазначив, що у вагітної жінки з Коростенського району підозра на COVID-19 підтвердилася.

«Жінка сьогодні перебуває у перинатальному центрі, тому що для надання допомоги жінкам після 22 тижнів вагітності, які можуть бути інфіковані, у нас визначене відділення нашого високоспеціалізованого закладу – перинатального центру. Жінка знаходиться дійсно на лікуванні, діагноз підтверджений. Загальний стан пацієнтки задовільний. Вагітність на сьогоднішній день без ускладнень» – повідомив Микола Суслик.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0